Lubiatowo

Marsz Onkorejs granicami Polski

7 dni, 34 trasy, kilkuset uczestników, niezliczone pokłady dobrej energii i jedna, wspólna idea- rak to nie wyrok! Już 24 czerwca 2018 rozpocznie się 3 edycja Ogólnopolskiego Marszu Granicami Polski w ramach projektu OnkoRejs-Wybieram życie Kilkuosobowe grupy złożone z pacjentów onkologicznych i osób wspierających przemierzą Polskę, aby pokazać, że choroba nowotworowa nie przekreśla codziennej aktywności, a życie warte jest tego, żeby się badać. Każdy marsz to analogia naszej codzienności. Tak jak w życiu idziemy ciągle naprzód, choć czasem napotykamy przeszkody; tak i tu, każdy kilometr to odkrywanie własnych granic i wspaniała praca terapeutyczna, warunkowana doświadczeniami i przygodą. Trasa nr 3 przejdzie ok. 120 km szlakami naszego regionu z Jastrzębiej Góry do Ustki. Uczestniczki wyruszą spod latarni na Rozewiu w dniu 24.06.2018 by po 7 dniach dotrzeć do Ustki. Do Łeby grupa piechurów zawita 26.06. 2018. Każda trasa to również nieoceniony wkład sponsorów i lokalnych władz. 

Dzięki życzliwości właściciela Hotelu Zdrowotel uczestniczki  będą mogły nieodpłatnie przenocować i wypocząć przed wyruszeniem na szlak ruchomych wydm, bar „Pod strzechą” zaprosił ekipę Marszu na ciepły posiłek.

Wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć (finansowo lub rzeczowo) Marsz Onkorejs granicami Polski zapraszamy do kontaktu z Fundacją Onkorejs (www.onkorejs.pl) lub koordynatorem trasy nr 3 p. Jolantą Barańską (tel. 883 614 216).